Líbal František (Veselí nad Lužnicí 1896 - 1974 Praha)
Rybník svatojohanský, signováno a datováno vpravo dole Fr. Líbal 43, olej/plátno fixované na kartonu, 42 x 53 cm, rám (Šm)
26.05.2018 - 15:00
CZK 6.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |